לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
עיצוב שולחן חד פעמי

עיצוב שולחן חד פעמי

תמונה של עיצוב שולחן חד פעמי

עיצוב שולחן חד פעמי – לארוחה מהודרת שולחן ארוחת הערב הוא מקום מיוחד שסביבו מתכנסים בני המשפחה והאורחים כדי לבלות זמן איכות וליהנות מארוחה מפוארת וטעימה. מסיבה זו, השולחן צריך להיות מעוצב ומעוטר באלגנטיות.

עיצוב שולחן חד פעמי הוא לא רק מלאכת אומנות, אלא גם מעין טקס, ואתם לא צריכים שום אירוע מיוחד כדי לקשט את שולחן האוכל שלכם באמצעות קישוטים מרכזיים כמו נרות מעוצבים, ואגרטלים עם פרחים צבעוניים.

עיצוב שולחן חד פעמי

באופן דומה, גם כלי האוכל שלכם ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב שולחן חד פעמי. כלי האוכל המתאימים משפרים את הטעם ואת תצוגת המאכלים ובמקביל גם קובעים את מצב הרוח. אם בחרתם בעיצוב שולחן חד פעמי מסודר כראוי, הוא ישרה אופי ואווירה לאזור פינת האוכל בכללותו, וסביר יותר שהסועדים יתמקדו במאכלים ויתענגו עליהם כשהם יושבים סביב שולכן האוכל.

בעת בחירת כלי אוכל לעריכת השולחן שלכם, אולי כדאי לשקול עיצוב שולחן חד פעמי. כלי אוכל חד פעמיים זמינים היום בעיצובים שונים, הם לא מתפרקים בקלות והמחיר שלהם סביר למדי.

בפעם הבאה שאתם מתכננים ארוחה ועוסקים בעיצוב שולחן חד פעמי, שקלו להשתמש בכלי אוכל חד פעמים שיחסכו לכם זמן ומאמץ ובעיקר יחסכו מכם את הטרחה של שטיפת הכלים.

עריכת שולחן – אומנות השכבות

ערכות כלי אוכל מפלסטיק – מפת שולחן, ראנר, פלייסמטים וצלחות הגשה – הן דרך נפלאה לעריכת שולחן מעוצב בשכבות. כדי להשיג מראה זה, התחילו בכיסוי השולחן במפה האהובה עליכם. למרות שמפת שולחן אינה הכרחית, מומלץ לכסות את השולחן במפה ולהתבסס על ערכת הצבעים של המפה שבחרתם.

לאחר מכן, בחרו בראנר תואם. ראנר לשולחן הוא הדרך המודרנית ביותר לעיצוב השולחן. ראנרים הם קישוט מאוד וורסטילי. אתם יכולים לפרוס אותו על המפה לאורכו של השולחן, להניח עליו את הנרות והפרחים, או לפרוס שני ראנרים לאורך שני צדי השולחן, כסידור מקביל לאלה שיושבים ממול.

עוד מוצרים שתמצאו אצלנו

כוס שתייה חמה כל המידע >>  | כפפות לטקס ללא אבקה כל המידע >> 

תוספת נהדרת

מפיות הן עוד תוספת נהדרת שמסוגלת להחיות את השולחן המעוצב שלכם. קחו אותן בחשבון כחלק חיוני מעיצוב השולחן שלכם. יש היום מפיות ניר בצבעים ובהדפסים מרהיבים. אתם יכולים לקפל את הסכו״ם החד פעמי שלכם במפיות הנייר, ולשפר עוד יותר את מראה השולחן שלכם.

ולבסוף, כשאתם מקשטים את השולחן שלכם בכלי אוכל חד פעמיים, אל תשכחו את הפלייסמטים. גם הם מגיעים במגוון סגנונות וצורות (כולל מלבניים, מרובעים ועגולים).

עיצוב שולחן חד פעמי כל המידע

לאירוע חגיגי, קשטו את השולחן בכלי אוכל חד פעמיים. לאחר עריכת המפה והראנר, הניחו על השולחן את כלי האוכל המעוצבים מפלסטיק. כשאתם קונים כלי אוכל חד פעמיים, התאימו את הצבע שלהם לראנר, למפה ולמפיות, וצרו צבעים מנוגדים כדי שהשולחן שלכם ייראה יוקרתי.

התחילו עם הצלחות הגדולות המשמשות כבסיס שעליהן יונחו שאר הצלחות. אלה יכולות להיות צלחות שהמטרה העיקרית שלהן היא דקורטיבית בלבד, והן לא ישמשו כלל וכלל לאכילה. להתייעצות עם מאש פרודקטס עבור ציוד חד פעמי לחצו כאן >> 

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם