לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
מתקנים לשירותים

מתקנים לשירותים

תמונה של מתקנים לשירותים

מתקנים לשירותים – למה כל עסק זקוק להם? חדרי שירותים הם אולי לא נושא שיחה מועדף, אבל הם נושא חשוב. אדם ממוצע מבקר בשירותים כ-7 פעמים ביום ולפעמים יותר. כלומר, הצורך להשתמש בשירותים מחוץ לבית הוא לעתים קרובות חיוני.

לכן, בין אם אתם מפעילים רשת מסעדות, מאפייה מקומית, או חדר כושר – העובדות נשארות זהות. אם אתם רוצים להתבלט מעל למתחרים, אתם לא יכולים להתעלם מנושא חשוב כמו חדרי נוחיות ומתקנים לשירותים.

מתקנים לשירותים חובה לכל עסק

האם עלי לספק שירותים ללקוחות?

נתחיל מהדבר הבסיסי ביותר, האם אתם חייבים להציע חדרי נוחיות המצוידים במיטב המתקנים לשירותים ללקוחות שלכם? אז התשובה הפשוטה היא ׳לא!׳. אתם לא חייבים על פי החוק, אלא אם כן אתם מספקים מזון ושתיה לצריכה במקום.

זה משאיר קבוצה שלמה של עסקים עם ההנחה שהם יכולים לא לעשות כלום. עם זאת, מדובר על יותר משמירה על החוק. מדובר על נוחיות, נוחות ומוניטין.

אם אתם עומדים לסגור עסקה, ומקווים שעוד כמה פריטים יעברו בקופה, אז כשאתם מציעים ללקוחות חדרי נוחיות מצוידים במתקנים לשירותים, תגלו שזו יכולה להיות ברכה אמיתית לעסק שלכם. השירותים מסייעים לכם להשאיר את הקונים והלקוחות במקום, להפגין את המחויבות שלכם להענקת שירות נפלא ללקוחות, ולהציב את העסק שלכם לפני המתחרים.

מוצרים נוספים שתמצאו אצלנו :

מודאגים מהשטח שיתפסו השירותים?

אולי כבר חשבתם בעבר להשקיע בהכנת חדרי נוחיות מצוידים במתקנים לשירותים לטובת הלקוחות, אבל אולי אם חוששים לגבי השטח הרב שהם יתפסו. אז אין צורך לדאוג.

השוק מוצף היום במערכות חכמות ובמגוון מתקנים לשירותים שנועדו לייעל את החלל ולהקל על התחזוקה. קחו לדוגמה את האסלות התלויות על הקיר. עיצובים קומפקטיים אלה הם הבחירה האולטימטיבית לחיסכון במקום. כשהאסלה מותקנת על הקיר ולא הרצפה, זה עוזר למקסם את החלל והופך את פעולות הניקיון לקלה יותר.

היתרונות של שירותים בעסק שלכם

החלל הוא רק אחד מהיתרונות הרבים של השקעה בחדרי נוחיות שתוכננו במיוחד לאתר מסחרי. רווחים עסקיים פוטנציאליים נוספים עשויים לכלול:

  • חיסכון באנרגיה

שירותים מסחריים בנויים כך שיהיו עמידים גם לשימושים אינטנסיביים יותר והם מציעים יעילות אנרגטית גבוהה יותר בהשוואה לשירותים הביתיים הרגילים, כולל שטיפה חכמה של האסלה להפחתת השימוש במים ובחשמל.

  • סגנון

כאמור, תוכלו לבחור בשירותים מסחריים מודרניים התלויים על הקיר, ולהמציא מחדש את חדר הנוחיות שלכם כאזור אטרקטיבי מאוד. זו רק דרך אחת שבעזרתה תוכלו להטביע את הסגנון של העסק שלכם בחדר הנוחיות. דרכים אחרות כוללות שימוש בערכת הצבעים של המותג שלכם, בעיצוב יחידה המיועדת לאיפור, או בשימוש בחלק האחורי של דלת השירותים כדי להדגיש מסרים שיווקיים או כדי לפרסם ולקדם מכירות.

לבסוף, אם המטרה שלכם היא לשפר את הפרופיל העסקי ולשפר את המוניטין שלכם, אתם צריכים להציע שירות הוליסטי שכולל גם שירותים נגישים וקלים לשימושם של כל הלקוחות, כולל לנכים ולאימא עם התינוק. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור מתקנים לשירותים צרו איתנו קשר עוד היום עם חברת מאש פרודקטס מוצרי חד פעמי בסיטונאות.

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם