לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
חומרי ניקוי בסיטונאות

חומרי ניקוי בסיטונאות

תמונה של חומרי ניקוי בסיטונאות

חומרי ניקוי בסיטונאות: האם כדאי לקנות בתפזורת? – במקרים רבים, קניית חומרי ניקוי בסיטונאות כשהם בתפזורת, היא כדאית. כבעלי עסק, סביר להניח שאתם מחפשים כל הזמן דרכים יעילות לחיסכון בזמן ובכסף. קניית חומרי ניקוי בכמויות בתפזורת, יכולה לעזור לכם לשמור על המלאי שלכם ולהפחית את העלויות.

הנה כמה מהיתרונות המרכזיים של רכישת חומרי ניקוי מוסדיים בתפזורת:

חומרי ניקוי בסיטונאות

כאשר אתם קונים חומרי ניקוי בסיטונאות בכמויות גדולות ובתפזורת, אתם מקבלים מחירים סיטונאיים ומפחיתים את עלויות התפעול. לדוגמה, נניח שחבילה בודדת של מגבוני חיטוי עולה 5 שקלים. ואריזה של 12 חבילות של אותם מגבונים מחטאים עולה 24 שקלים – זה שווה ערך ל-2 שקלים לכול חבילה.

חיסכון כספי על ידי רכישת מוצרי ניקיון בסיטונאות ובתפזורת, יאפשר לכם להשתמש בתקציב שלכם בצורה הטובה ביותר. עמידה בתקציב הניקיון תפנה לכם כספים למימון הוצאות אחרות של העסק שלכם.

תוכלו לחסוך זמן ולנהל טוב יותר את המלאי

ביצוע שליחויות בכול רחבי העיר רק כדי לקנות מוצר אחד או שניים מאותם חומרי ניקוי מוסדיים, עבור פרויקט הניקיון הבא שלכם, הוא זמן מבוזבז שיכולתם להשקיע בלקוח אחר. אחרי הכול – זמן זה כסף!

על ידי קניית כמויות גדולות של חומרי ניקוי בסיטונאות, אתם לא רק מפחיתים את זמן הקניות שלכם, אלא גם משאירים פחות מקום לטעויות בעת המעקב אחר המלאי שלכם.

לדוגמה, נניח שקניתם בקבוקים של חומרי ניקוי בסיטונאות שמגיעים באריזה של 20. במקום שתצטרכו לספור שוב ושוב כל בקבוק כדי להבטיח שיש לכם מלאי מספיק עבור עבודות הניקיון הנדרשות, אתם כבר יודעים שיש לכם במלאי לפחות 20 בקבוקים ואתם יכולים להתארגן בהתאם לכך.

תהיו מוכנים גם במצבי חירום

תאונות מתרחשות. לדוגמה, נניח שעובד של חברת ניקיון שפך בטעות בקבוק של תמיסת ניקוי במהלך העבודה. במקום למהר לחנות ולקנות מוצר שיתמודד עם התמיסה שנשפכה, עדיף להחזיק במכונית מלאי של ציוד ניקוי שנקנו בתפזורת. בדרך זו יוכל העובד להתמודד עם מצבי חירום בלתי צפויים בכל עת ובאופן מיידי. רכישת חומרי ניקוי בסיטונאות ובתפזורת מבטיחה שציוד הניקיון של החברה יהיה מוכן לכול קריאה וצורך.

עוד מוצרים שתמצאו אצלנו

כפפות לטקס ללא אבקה >>  | כפפות ניטריל >> 

קנייה בתפזורת של חומרי ניקוי מובילים

למרות שלא כל מוצר ניקוי כדאי לקנות בתפזורת, יש פריטים שחיי המדף שלהם ארוכים יחסית, כך שלא תצטרכו לדאוג שהמלאי אזל. כשמחליטים לקנות מוצרי ניקיון בתפזורת, הנה כמה כללי אצבע הנוגעים לתאריכי התפוגה של כמה חומרי ניקוי בסיטונאות:

  • חומרי חיטוי – שנתיים.
  • חומרי ניקוי למגוון משטחים: שנתיים.
  • חומרי ניקוי עם מרכיבים אנטי-בקטריאליים: שנה.
  • חומרים לניקוי כביסה: 6 עד 12 חודשים.

אם יש לכם עסק לשירותי ניקיון, חומרי הניקיון הסיטונאים המובילים שכדאי לרכוש בתפזורת הם:

  • מגבות נייר
  • מטליות מיקרופייבר
  • כפפות חד פעמיות
  • שקיות אשפה
  • חומרי ניקוי רב תכליתיים

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם