לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
ביגוד מגן חד פעמי

ביגוד מגן חד פעמי

תמונה של ביגוד מגן חד פעמי

שוק ביגוד מגן חד פעמי גדל בקצב חסר תקדים. מדובר בתעשייה של טריליון דולר, וקצב הצמיחה צפוי לעלות בשנים הקרובות. גודל שוק בגדי המגן החד-פעמיים העולמי הוערך ב-1.2 טריליון דולר ב-2016 והוא צפוי להגיע ל-1.8 טריליון דולר עד 2022, לרשום CAGR של 5.9%.

ביגוד מגן חד פעמי משמש להגנה מפני חומרים מסוכנים או מחלות זיהומיות שעלולות לגרום לפציעה חמורה או מוות אם נוגעים בהם. ביגוד מגן חד פעמי נלבש גם על ידי עובדים המטפלים בחומרים שעלולים להיות מסוכנים או כימיקלים כדי להגן על עצמם מפני חשיפה לחומרים אלו. בנוסף, ניתן ללבוש אותם כאשר אנשים זקוקים להגנה מפני חומרים רדיואקטיביים כמו פלוטוניום ואורניום, כמו גם איזוטופים רדיואקטיביים אחרים הפולטים חלקיקי אלפא.

החשיבות של ביגוד מגן חד פעמי

ביגוד מגן חד פעמי חשוב ממספר סיבות. ראשית, ביגוד זה יכול להגן עליכם מפני שפיכת כימיקלים או מחומרים מסוכנים אחרים אם אתם עובדים במקומות מסוכנים. שנית, ביגוד זה יגן עליכם מפני קרני ה-UV המזיקות של השמש אם אתם חשופים כל היום לשמש. שלוש, ביגוד מגן על העור והשיער שלכם מפני הרוח ומזג האוויר הקר. ביגוד המגן הנכון יהיה תלוי במצב שבו אתה נמצאים ובמה שאתם צריכים לעשות. לדוגמה, אם אתם עובדים במחסן וצריכים להזיז חפצים כבדים כל היום, אז לנעול נעלי עבודה קשוחות חיוני כדי למנוע החלקה או פציעה.

עוד כתבות:

ציוד רפואי חד פעמי >> | למעבר לעמוד כפפות לטקס>>

לסיכום המאמר ביגוד מגן חד פעמי

חשוב להשתמש בביגוד מגן כאשר עובדים עם כימיקלים מסוכנים. ביגוד מגן יכול למנוע כוויות כימיות, גירוי בעור ופציעות אחרות. ביגוד המגן מורכב לרוב משלוש שכבות: חולצה עם שרוולים ארוכים, מכנס ארוך וכפפות. אם אתם מחפשים ביגוד מגן חד פעמי? אתם במקום הנכון! אנו מתמחים ביצור ומכירת ביגוד מגן. רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור ביגוד מגן? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

למעבר לעמוד>> www.mashproducts.com

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם