לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
קעריות חד פעמיות

קעריות חד פעמיות

תמונה של קעריות חד פעמיות

קעריות חד פעמיות – יתרונות השימוש בכלי אוכל חד פעמיים יש אנשים שמעדיפים להשתמש בכלי אוכל חד פעמיים בגלל היתרונות ההיגייניים והבטיחות שלהם מפני זיהומים אפשריים. אבל האמת היא שלכוסות, לצלחות ולקעריות חד פעמיות יש יתרונות נוספים שאולי לא חשבתם עליהם.

שימוש בכלי אוכל חד פעמיים – 3 יתרונות עיקריים

קעריות חד פעמיות היגיינה

אחד הדברים המדוברים ביותר בימים האחרונים הוא ההגנה שמציעים כלים חד פעמיים (כמו סכו״ם חד פעמי, כוסות, צלחות וקעריות חד פעמיות), המוגשים במסעדות ובקייטרינג שנפתחו מחדש לאחר הסגר בעקבות מגפת הקורונה.

מסעדות רבות הציגו שירותי Take away במקום שירותי שולחן במקום, ועשו שימוש בכלי שולחן חד פעמיים להצגת האוכל והשתייה שלהם. זוהי דרך היגיינית ובטוחה שיכולה להבטיח שהכלים לא באו במגע עם הנגיף, שכן הם מושלכים מיד לאחר שהלקוחות סיימו לאכול.

כך הפכו כוסות, צלחות וקעריות חד פעמיות להצעה המאופיינת בשירות מהיר, בטוח ואמין מול סכנות הבריאות השונות.

עוד מוצרים שתמצאו אצלנו

כפפות לטקס באיכות גבוהה >>  | חומרי ניקוי בסיטונאות >> 

יתרון שני: חסכון במים, במוצרי ניקוי ובזמן

ידוע לכול שכוסות, צלחות או קעריות חד פעמיות – לא צריך לשטוף לאחר השימוש. פשוט משליכים לפח.

אחד המחקרים שנערך במדריד על ידי Canal de Isabel II, מצא שצריכת המים הממוצעת בעת שטיפת כלים ביד היא 88.8 ליטר, בעוד שצריכת המים הממוצעת באמצעות מדיח כלים היא 54.2 ליטר.

המשמעות היא ש-2,664 ליטר מים מתבזבזים כאשר שוטפים כלים ביד ו-1,626 ליטר כאשר משתמשים במדיח כלים. הוצאה גבוהה מאוד בגין בזבוז מים ואנרגיה בהתחשב בכך שמדובר רק בחלק קטן מסך כל המים המשמשים את משק הבית.

כלי אוכל

צריכת כלי אוכל חד פעמיים, כמו אותן צלחות וקעריות חד פעמיות, מספקת לכם חיסכון גדול באנרגיה ובמים ואפשר להוסיף לכך גם את החיסכון המשמעותי בחומרים לניקוי כלים. חוץ מזה, תחסכו גם משהו שיקר לכם מאוד: הזמן שלכם או של העובדים שלכם! ואל תשכחו את כול הזמן שהולך לאיבוד בגלל הצורך לשטוף את הכלים ביד או להכניס אותם למדיח, לאחר ארוחת הצהריים.

אם אתם בעלי מסעדה, ככול שתמציאו אותה מחדש ותתאימו אותה לנסיבות החדשות, כך תצטרכו לארגן מחדש גם את הצוות שלכם. לדוגמה, יצוצו תפקידים חדשים, כמו הכנת הזמנת או מתן שירות ללקוחות שמתקשרים בטלפון שידרשו ציוות מחדש של העובדים.

בשלב זה תוכלו להשתמש בכלים חד פעמיים זולים שיעזרו לכם לחסוך כסף ולחץ מלוחות זמנים צפופים שבהם אין לכם זמן לבזבז על שטיפת הכלים.

יתרון שלישי: עיצוב שונה לכול מסעדה

אם אתם חושבים על כוסות, צלחות וקעריות חד פעמיות, אבל מדמיינים רק את אותם כלים לבנים הנמכרים בסופרמרקטים, כדאי שתרחיבו את נקודת המבט שלכם ותהיו מודעים לכך שיש סוגים רבים של כלי שולחן חד פעמיים לכול אירוע. סוג החומר, צורת הכלים והצבע שלהם צריכים להתאים לסוג האוכל ולסגנון המסעדה. למרבה המזל, יש היום צלחות חד פעמיות יפהפיות המתאימות לכול סוג של מסעדה, כך שתוכלו להיות מאוד יצירתיים ולהפתיע את הלקוחות שלכם. רוצים להתייעץ מאש פרודקטס עבור חד פעמי בסיטונאות צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם חייגו עכשיו – 074-7011169.

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם