לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
צלחות חד פעמיות יוקרתיות

צלחות חד פעמיות יוקרתיות

תמונה של צלחות חד פעמיות יוקרתיות

אין שני סוגי עץ שהם זהים לחלוטין, וגם לא שתי מתכות, וכך גם לגבי חומרי הפלסטיק. אנשים רבים עשויים להניח בטעות שפלסטיק הוא פלסטיק וניתן להשתמש בו לחילופין ביישומים שונים, אבל זה לא המקרה. פלסטיק הוא כינוי כללי לקבוצה גדולה של חומרים סינתטיים או סינתטיים למחצה.

בתעשייה המייצרת כלים מפלסטיק, כמו למשל צלחות חד פעמיות יוקרתיות. יש מספר רב של סוגים ושימושים לפלסטיק, הנבדלים אלה מאלה בגלל אופי המונומר (מונומר – מיוונית, יחידה אחת) ואורך שרשראות הפולימר (פולימר, מיוונית, הרבה יחידות או חלקים), של הפלסטיק המיוצר.

לדוגמה, צלחות חד פעמיות יוקרתיות, עשויות להיות מיוצרות מחומרים כמו: פוליקרבונט, אקריליק, PETG ו-PVC. חומרים אלה הפכו להכרחיים בחברה המודרני ולעתים קרובות הם ממוחזרים.

צלחות חד פעמיות יוקרתיות  סקירת המוצר

סכו״ם, קשיות שתיה, כוסות או צלחות חד פעמיות יוקרתיות, הם מוצרים מודרניים אופייניים בשל היכולת שלהם לתפקד באופן שבעבר ניתן היה להשגה רק באמצעות חומרים יקרים. כלי האוכל והשתיה הרב פעמיים, שבהם השתמשו באופן שוטף, ומשתמשים גם היום, עשויים ממתכות, מפלסטיק עבה, מחרסינה או מעץ המעוצבים בצורה אמנותית, לכן הם גם יקרים למדי.

לפני המאה ה-20 היו זמינים כלי אוכל רב פעמיים שכאלה. כיוון שכלים אלה יקרים מדי מכדי להשליכם לאחר השימוש, יש צורך לנקות אותם כל פעם מחדש לאחר הארוחה.

עם הופעת אותם כוסות וצלחות פלסטיק חד פעמיות, בתחילת המאה ה-20, החל עידן חדש שבו הפכו האכילה והשתיה באופן מזדמן, ולעתים תוך כדי הליכה, לשגרה.

צלחות חד פעמיות יוקרתיות וכלי שולחן אחרים זולים מאוד, יכלו לספק למארחים אפשרות להוציא ׳פרוטות׳ עבור כל צלחת, כוס וסכו״ם. בסיום הארוחה, אפשר להשליך את הכלים החד פעמיים בסיטונאות ישר לפח האשפה, ללא צורך בניקוי. כך גם עלות כלי האוכל הופכת לחלק קטן מאוד מההוצאות של המארחים על רכישת מזון ושתיה.

השפעת תעשיית המזון המהיר

החומרים העיקריים המשמשים לייצור כלי אוכל חד פעמיים, הנייר והפלסטיק, חוללו מהפכה גם בתחום האריזה. כלומר, בענף הפצת המזון, חבילת המזון עשויה לכלול גם את כלי האוכל החד פעמיים הנדרשים כדי לאכול את המזון הארוז. כדי להדגים במה מדובר, חשבו על מזון הנמכר בכוסות הגשה, כמו פודינג או יוגורט; או על ארוחות המיועדות לחימום במיקרוגל במגשים משלהן.

אין ספק שאחת המשתמשות הגדולות בכלי שולחן חד פעמיים היא תעשיית המזון המהיר. וגם אתם בוודאי נהנים מדי פעם מאחת המנות הנפוצות ביותר של תעשיה זו, ״מנה חמה״, המגיעה אליכם בדמות מיכל פלסטיק מוקצף המשמש הן כאריזת המנה והן גם כצלחת לאכילה.

לסיכום המאמר

לבסוף, פלסטיק הוא אחד החומרים המגוונים ביותר שפותחו אי פעם על ידי בני האדם. חומר זה נמצא איתנו בכול מקום. בקטגוריה של שירותי המזון הפך הפלסטיק המוצק לחומר המועדף לייצור כלי אוכל חד פעמיים. אצלנו תמצאו מבחר רחב של צלחות חד פעמיות יוקרתיות באיכות גבוהה.

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם