לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
ציוד ניקיון

ציוד ניקיון

תמונה של ציוד ניקיון

ציוד ניקיון – האם מוצרי הניקוי גורמים ליותר נזק מתועלת? – כמעט כל עסק שואף היום להיות ׳ירוק׳. לאנשים אכפת והם רוצים להיות ידידותיים יותר לסביבה. מצב זה משפיע גם על עולם העסקים. מדינות הציבו יעדים סביבתיים נוקשים שעסקים אמורים לעמוד בהם, אבל המחקר מוכיח שברוב המקרים יעדים אלה אינם מושגים.

איך זה משפיע על תעשיית הניקיון ועל כל אותו ציוד ניקיון שכולנו משתמשים בו?

ציוד ניקיון וחומרי ניקוי מסחריים רבים עדיין מסתמכים על מוצרים המכילים כימיקלים רעילים, שחלקם מגיע למערכת הביוב, למתקנים המטפלים בשפכים ובסופו של דבר למי התהום, לנהרות, לאגמים ולאוקיינוסים על פני כדור הארץ, וגורמים לנזקים משמעותיים.

דליפות כימיקלים רעילים

בעוד שתמונות של דליפות של כימיקלים רעילים בקנה מידה ענק תפסו כותרות והתפרסמו ברחבי העולם, קיימת גם אותה הזרמה מקומית מתמדת של כימיקלים רעילים שבה יש לטפל.

מחקר שבדק שימוש במוצרים ובציוד ניקיון מצא כי השימוש הקבוע בתרסיסי ניקוי קשים משפיע על בריאות הריאות בדומה לעישון חפיסת סיגריות מדי יום ביומו. זה אומר שהכימיקלים האלה פוגעים לא רק בכוכב הלכת שלנו, אלא גם באנשים המשתמשים בהם על בסיס יומיומי. הצעד הטבעי הבא, אם כן, אמור להיות בחירה בציוד ניקיון ידידותי יותר לסביבה או במוצרים העשויים מחומרים טבעיים.

עוד שירותים שאנו מספקים:

כפפות ניטריל כל המידע >>  | חד פעמי בסיטונאות >> 

ציוד ניקיון

מלכתחילה, לא קל לנווט את הנושא הקשור למוצרים ולציוד ניקיון שהם ידידותיים לסביבה. למעשה, כאשר צוות של 2San (מפיצה עולמית מובילה של חומרים מתכלים רפואיים, מערכות ניקוי ובקרת זיהומים) הציג בתערוכת הניקיון בלונדון, אחד הדברים הבולטים היה המגוון העצום של אישורים ׳ירוקים׳, לא מאורגנים בעליל.

הצוות הדגיש 3 מכשולים עיקריים:

  • התברר שאין בתעשייה תקן ברור לאישורים ׳ירוקים׳, מה שהפך את האפשרות להשוות בין דברים דומים (כמו בין תפוח לתפוח), לכמעט בלתי אפשרית. אם כך, איך יוכלו העסקים להשוות ולהתחיל לבחור במוצרים הנכונים והטובים ביותר לצרכים שלהם? כלומר, חשוב מאוד להקל על התהליך, כך שכולם יבינו את היתרונות של מעבר לפתרונות ניקיון בני קיימא.
  • לאחר ההתמודדות עם מכשול האישורים, הגורם הבא הוא העלות. לכול אורך הספקטרום, כאשר מוצר הופך ל׳ירוק׳, העלות שלו בדרך כלל עולה. עבור מנהלי העסקים, ובמיוחד החברות המציעות שירותי ניקיון, המעבר לאפשרויות ידידותיות יותר לסביבה, עשוי להגדיל את העלויות ולעורר את השאלה הגדולה: האם לספוג עלויות אלה או להעבירן ללקוח? אחרי הכול, זה עלול להשפיע על האפשרות של העסק לזכות במכרזים.
לסיכום:
  • המכשול האחרון הוא הספקנות. בקרב רבים קיימת אמונה שורשית שהכימיקלים פשוט טובים יותר בעבודת הניקוי והפתרונות הירוקים יותר לא יעשו את אותה עבודה או לא יהיו יעילים באותה מידה.

לבסוף, ב-2San מנסים למצוא פתרונות למכשולים אלה, על ידי ייצור מוצרי ניקיון טבעיים, נטולי כימיקליים ובני קיימא העשויים ממים. הם גילו שהינדוס מחדש של המים מציע תוצאות טובות מרשימות!

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם