לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
ציוד ניקיון למוסדות

ציוד ניקיון למוסדות

תמונה של ציוד ניקיון למוסדות

ציוד ניקיון למוסדות: עובדות על בטיחות הכימיקלים ציוד ניקיון ממלא תפקיד חיוני מאוד בחיי היומיום שלנו. אחרי הכול, חומרי הניקוי מסירים חיידקים ומזהמים אחרים ובכך מסייעים במניעת התפשטות מחלות זיהומיות ומאפשרים שליטה באלרגנים, כמו אבק ועובש.

שימושים ויתרונות

אם מוטלת עליכם האחריות לאספקת ציוד ניקיון למוסדות אינכם יכולים להתעלם מהכימיקלים השונים במוצרי הניקוי שנועדו לעזור למוצרים אלה לבצע עבודת ניקוי יעילה שאכן תבטיח שהאזור נשאר נקי.

ציוד ניקיון למוסדות, הכולל גם מוצרי ניקוי המכילים חומרים אנטיבקטריאליים, אמור להסיר לא רק לכלוכים, אלא להשמיד גם את החיידקים והזיהומים השונים שעלולים לגרום למחלות.

ציוד ניקיון למוסדות

לדוגמה, חברה המספקת ציוד ניקיון למוסדות שכולל גם מוצרי ניקוי עם כלור. הכלור מציע עבודת ניקיון שמגנה על בני האדם מפני התפרצויות של שפעת עונתית או של מחלות הנישאות במזון. מוסדות כמו מעונות יום, בתי חולים או מסעדות, מסתמכים על איכויות החיטוי של חומרי הניקוי מבוססי הכלור, כדי לשמור על סביבה נקייה מחיידקים.

אם מדובר על ציוד ניקיון למוסדות, אחד ממוצרי הניקוי נפוצים הם הממיסים. לדוגמה, מוצרי ניקיון המכילים glycol ethers, מציעים חומר פעיל שמתאים במיוחד לעבודות ניקוי כבדות של משטחי זכוכית, רצפות ומשטחים קשים אחרים. ממיסים אלה תואמים היטב למים, יש להם יכולת גבוהה להסיר שומנים, כמו גם יכולת טובה להתכלות ביולוגית.

מידע על בטיחות

היום, החברות מספקות הרבה יותר מידע על מרכיבים במוצרי הניקוי שהן מציעות, מאשר בעבר. למעשה, כשאתם מתעניינים ב- ציוד ניקיון למוסדות, חשוב להבין שהחברות מספקות מידע על המרכיבים במוצרי הניקיון שלהן, ב-4 קטגוריות עיקריות:

  • טיפול באוויר
  • טיפוח הרכב
  • ניקיון ומוצרי פוליש
  • תחזוקת רצפות

עוד שירותים שתמצאו :

נתוני בטיחות

נתוני הבטיחות, האנושיים והסביבתיים, הנוגעים למרכיבים הכימיים המשמשים את תעשיית מוצרי הניקוי, זמינה היום לציבור, בזכות יוזמת בטיחות החומרים המקובלת היום ברחבי העולם.

לבסוף, חשוב מאוד לטפל כראוי במוצרי הניקוי, גם כאשר הם בטוחים ויעילים, כדי להגן על בריאות האנשים המשתמשים בהם.

כמשתמשים במוצרי ניקוי אלה חשוב לעקוב אחר כל הוראות הטיפול הבטוח המפורסמות על תווית המוצר, עוד לפני השימוש במוצר ניקיון מסוים. בארה״ב למשל, חוק החומרים המסוכנים הפדרליים – ה-FHSA (The Federal Hazardous Substances Act) דורש סימון זהירות על מיכלים של כל מוצר צריכה שעלול לגרום לפגיעה, כדי לעזור לצרכנים לאחסן מוצרים אלה בבטחה ולהשתמש בהם באופן הבטוח ביותר. על המוצר ניתן למצוא גם מידע על צעדי העזרה הראשונה המיידיים שבהם יש לנקוט במקרה של תאונה.

מהם המרכיבים במוצרי הניקיון?

יש סוגים רבים ושונים של מרכיבים המשמשים ציוד ניקיון למוסדות, כדי שיוכלו לבצע את משימת הניקיון. למשל, יתכן שתראו במרכיבי מוצר הניקוי ממיסים כמו אתנול, או חומרים כמו כלור. לעתים קרובות אתם יכולים למצוא את המרכיבים כשהם רשומים על תוויות המוצרים, על המוצר או על האריזה שלו.

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם