לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
ניילון עבה לכיסוי

ניילון עבה לכיסוי

תמונה של ניילון עבה

ניילון עבה לכיסוי למה להסתבך כאשר יש לכם אפשרות להשתמש בפתרון קל? יריעות ניילון עבה, בגודל המותאם לכם, יכולות לשמש כחומר נפלא לכיסוי הציוד שלכם. יריעת ניילון עבה שטוחה וחתוכה מראש בהתאם לצרכים שלכם, יכולה לתת מענה מצוין להגנה על הריהוט או הציוד שלכם.

  • יריעות ניילון עבה לכיסוי משטחים, משמשות להגנה על משטחים, לתחימה בין יחידות ארוזות בודדות, או כחומר האריזה עצמו. חומר זה מספק הגנה מעולה מפני לכלוכים, אבק ופגעי מזג האוויר.
  • יריעת ניילון עבה לכיסוי חפצים, מתאימה מאוד לכיסוי הריהוט במחסן, הסחורות במהלך ההובלה שלהן. היא מתאימה גם להגנה על רהיטים ורצפות במהלך שיפוץ הדירה, או ליצירת מסך שיחסום זמנית את חדירת האבק.

יריעות פלסטיק מיוצרות כך שיהיה קל לחתוך אותן כדי שתוכלו להשתמש רק באורך היריעה הדרוש לכם. לאחר שהיריעה תסיים את תפקידה, תוכלו לאחסן אותה ולהחזיר אותה לשימוש בפעם הבאה שתצטרכו ניילון עבה לכיסוי משהו.

סוגים שונים של יריעות ניילון

ניילון עבה לכיסוי עמיד למים מגיע במגוון רחב של גדלים ועוביים. אז מה בעצם ההבדל ביניהם?

עוד שירותים שתמצאו:

חד פעמי בסיטונאות >>  | ביגוד חד פעמי >> 

יריעת ניילון פשוטה ביותר שעובייה דק – מתחת ל-200 Gauge

ניילון עבה לכיסוי משטחים וחפצים, שעוביו מתחת ל-200 Gauge הוא האפשרות הזולה ביותר, ולכן הוא אידיאלי לעבודות חד פעמיות, כאשר אתם רוצים הגנה קלה ואז להיפטר מהניילון במהירות. היתרונות של ניילון מסוג זה כוללים הגנה מפני האבק אבל במחיר זול יותר. באמצעות יריעה קלה וגמישה זו ניתן לכסות רהיטים ורצפות ולהגן עליהם מפני אבק, פסולת ונתזי צבע בזמן שיפוץ קל בחדר.

יריעת ניילון שעובייה בינוני – מד של 200-500 Gauge

יריעה בעובי זה מומלצת מאוד לשימוש כמסך זמני לחסימת אבק. יש גם יריעות מעכבות אש בנפח 300 גרם, במקרה שאלה הצרכים שלכם.

בנוסף לכול המטרות שצוינו לגבי יריעת הניילון הפשוטה יותר, היריעה בעובי הבינוני מתאימה במיוחד להגנה על רהיטים במהלך ההעברה או האחסון, כי בגלל דרגת העובי שלה היא לא תיקרע בקלות במהלך העבודה.

יריעת ניילון עבה – 500-1000 Gauge

יריעת הניילון העבה מספקת הגנה מצוינת על רצפות שחשופות לתנועה כבדה יותר של הולכי רגל או לסיכון גבוה יותר לדליפה. יריעה זו מתאימה גם להגנה על הגינה בעת ביצוע עבודות קרקע נרחבות. שימושים נוספים ליריעת הניילון העבה בחוץ כוללים כיסוי הבריכה או שימוש בניילון בתור סלים תלויים. הניילון יכול לשמש גם לאריזה של חפצים כבדים כמו רהיטים וסחורות המיועדים לאחסון או להובלה.

יריעת ניילון עבה משמשת גם לפרויקטים כלליים של ׳עשה זאת בעצמך׳ ועיצוב מחדש, במיוחד לכיסוי פריטים הדורשים רמת הגנה גבוהה במיוחד. ואם היריעה לא תיפגע במהלך השימוש, תוכלו להשתמש בה שוב בפעם הבאה.

יריעת ניילון עבה במיוחד – מד של 1000 פלוס

ניילון מסוג זה ידוע לרוב כניילון של בנאים. יריעה כבדה זו משמשת בתהליך הנחת הבטון כמחסום ללחות, למניעת עליית רטיבות בבניין, וניתן להשתמש בה גם לכיסוי זמני לגג, להגנה על רצפות שהונחו לאחרונה, לערבוב מלט וליישומי הגנה אחרים.

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם