לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
כפפות לטקס חד פעמיות

כפפות לטקס חד פעמיות

תמונה של כפפות לטקס חד פעמיות

כפפות לטקס חד פעמיות משמשות בעיקר בענפי המזון והבריאות והשימוש בהן הולך וגובר ככול שיותר אנשים מודעים לחשיבות הניקיון והתברואה בתקופת הקורונה. כפפות לטקס חד פעמיות מגינות לא רק על הידיים של העובדים מפני מזהמים וכימיקלים שעלולים להזיק להם, אלא גם מונעות זיהומים ועוזרות לניהול סביבת עבודה בטיחותית ונאותה.

כפפות לטקס חד פעמיות:

לטקס הוא תערובת של תרכובות וחלבונים הנמצאים באופן טבעי בצמחים ובעצים שונים. הלטקס מתחיל כנוזל שהופך בסופו של דבר לחומר צמיגי, לגומי שיש לו שימושים רבים ושונים במגוון תעשיות.

לעומת הלטקס הטבעי, השוק מציע גם לטקס סינטטי המיוצר מכימיקלים ומשמש לייצור מוצרים תעשייתיים שונים כמו צבע לטקס.

למה משמש הלטקס?

פריטים רבים ונפוצים כמו כפפות חד פעמיות, ציוד רפואי, בלונים, נעליים, צעצועים וצמיגים – מיוצרים מלטקס. למעשה אפשר למצוא מוצרים מלטקס בענפים רבים ושונים, אבל הם נפוצים במיוחד בתעשיית שירותי המזון והרפואה, לרוב בדמות כפפות לטקס חד פעמיות.

כפפות לטקס חד פעמיות סוגים

יש שני סוגים עיקריים של כפפות לטקס – עם אבקה וללא אבקה. לכול סוג יש יתרונות וחסרונות, וכל סוג אידיאלי למצבים שונים.

כפפות לטקס חד פעמיות שבתוכן אבקה מקלות על החלקת הכפפה על כף היד ועל הסרתה, ומונעת מהידבקות הלטקס לכפות הידיים. כפפות אלה אידיאליות לעובדים שכל הזמן צריכים להסיר את הכפפות ולהחליף אותן בזוג כפפות חדש.

האבקה שבתוך הכפפה עשויה מעמילן תירס והיא מונעת גירוי (זאת, בניגוד לאבקות אחרות ששימשו בעבר בכפפות). האבקה לא רק מקלה על חבישת הכפפות, היא גם שומרת על כף יד יבשה ונוחה. סוג זה של כפפות חד פעמיות עמיד יותר בפני קרעים, לעומת הכפפות נטולות האבקה.

כפפות לטקס חד פעמיות

כפפות לטקס נטולות האבקה הן נפוצות יותר בתעשייה הרפואית ובשירותי המזון. היתרון העיקרי של כפפות אלה, לעומת כפפות עם אבקה, הוא שהן לא משאירות שאריות לא נעימות על הידיים או על הציוד. זה חיוני במיוחד בתעשיית המזון.

בנוסף, יש היום סוגים חדשים של כפפות ללא אבקה שהן נוחות לעטיה, ממש כמו כפפות עם אבקה, מה שהופך אותן לתחליף מצוין לכפפות האחרות.

כפפות לטקס מציעות את ההתאמה, התחושה והתנועתיות הרבה ביותר

אחד המאפיינים העיקריים של הלטקס, הוא התואם המושלם שלו לכף היד, מה שמציע את התחושה הטובה ביותר. כפפות אלה מעניקות למשתמשים גמישות רבה יותר כשהם עוטים את הכפפות. בתעשיית השיניים, למשל, רופאי השיניים מטפלים בפריטים זעירים, וחשוב מאוד שהכפפות יתאימו לכפות הידיים שלהם באופן המושלם ביותר.

חלופות לכפפות לטקס

קימות 4 חלופות עיקריות לכפפות לטקס חד פעמיות:

לכל אחת מארבעת סוגי הכפפות הללו יש יתרונות שהופכים אותן לטובות יותר במסגרות עבודה שונות, והן נהדרות גם ככפפות אקסטרה למקרי חירום.

 

למעבר לעמוד חד פעמי בסיטונאות לחצו כאן>> 

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם