לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
כפפות ניטריל שחורות – יתרונות

כפפות ניטריל שחורות – יתרונות

תמונה של כפפות ניטריל שחורות

הצורך ב- כפפות ניטריל שחורות בטיחות יכול להתעורר כמעט בכול מקום עבודה, גם אם הסביבה נמצאת בסיכון נמוך. החל בעבודות ניקיון והכנת מזון וכלה בעבודה עם כימיקלים וחומרים מסוכנים אחרים – כפפות בטיחות לא רק מגינות על העובדים מפני חומרים מזיקים, הן גם מגינות על אנשים, מוצרים וחומרים מפני זיהום שעלול לעבור מהעובד עצמו.

יש מקרים שבהם הכפפות הופכות את סביבת העבודה לנוחה יותר לעובדים. וזה המקום שבו כפפות ניטריל שחורות שימושיות במיוחד.

כפפות הניטריל מגיעות במגוון צבעים וחומרים כדי שיוכלו להתאים למגוון רחב של יישומים תעשייתיים. כפפות ניטריל שחורות מציעות מוצר פופולרי עבור סביבות עבודה בתחומים כמו: קעקועים, הדפסות, צביעה, ייצור ותעשיית הרכב.

על האיכות של כפפות ניטריל שחורות

כפפות ניטריל שחורות ללא אבקה עונות על 3 תקנים אירופאיים מרכזיים, כדי להבטיח את ההתאמה שלהן בעת מגע עם חומרים מסוימים. תקנים אלה כוללים:

EN374 – הכפפות מאושרות למגע של 10 דקות או יותר עם כימיקלים מסוימים, כולל נתרן הידרוקסיד, חומצה גופרתית ומי חמצן. התאמתן של כפפות ניטריל שחורות נבדקה לפי:

  • זמן החדירה
  • רמת הדגרדציה
  • וקצב החדירה

EN1186 – כפפות העומדות בתקן זה נחשבות בטוחות למגע עם מזון.

EN420 – כל כפפות המגן חייבות לעמוד בתקנות הכלליות המתייחסות לציוד מגן אישי (PPE – Personal Protective Equipment).

יתרונות ויישומים של כפפות ניטריל שחורות

כפפות ניטריל הן נטולות לטקס ומציעות רמת הגנה מעולה מפני כימיקלים, סכנות ביולוגיות, קרעים ושפשופים.

מאפיינים אלה הופכים את כפפות הניטריל החד פעמיות לפתרון מעולה כמעט לכול מקום עבודה, כולל סביבות עבודה בסיכון גבוה יותר, כמו מסגרות רפואיות, טיפול בכימיקלים, ייצור ועוד.

כפפות אלה הן גם פתרון מועדף על פני כפפות לטקס, בגלל האלרגיות של הלטקס שעלולה להשפיע על אחוז קטן מהעובדים.

עוד מוצרים שתמצאו אצלנו:

כפפות לטקס ללא אבקה >>  | חד פעמי בסיטונאות >> 

כפפות אידיאליות

כפפות ניטריל שחורות ללא אבקה הן אידיאליות לעובדים בתחומים הקשורים לתעשיית הקעקועים, ההדפסה והציור, החקלאות והמכניקה – שבהם צפוי מגע עם דם, נוזלי גוף או חומרים מכתימים (כמו דיו ושמנים).

בהשוואה לכפפות בצבעים בהירים יותר, הכפפות השחורות לא רק מגנות על הידיים מפני הכתמות או זיהומים, אלא מציעות בונוס נוסף המתבטא בכך שהן מסוות את צבע הדם, הדיו וכדומה. לפיכך הן יוצרות מקום עבודה נעים יותר וחוויה הרבה יותר נינוחה, למשל, ללקוחות שבאים למכון הקעקועים.

לסיכום

כפפות שחורות יכולות גם להקל על העיניים של העובדים אשר נאלצים ללבוש אותן לפרקי זמן ממושכים.

כפפות ניטריל שחורות מאפשרות גם זיהוי קל של שינויי צבע בנוזלים בהירים, דבר המועיל למשל בתעשיית החלב, שם יתכן שהעובדים יוכלו לזהות דלקת בעטין הפרה הגורמת לשינוי בצבע החלב.

לבסוף, חשוב לציין שאין כפפת בטיחות חד פעמית שתוכל לספק הגנה מושלמת מפני דקירות וקרעים הנגרמים מכלים חדים או שוחקים, וכי יש לבצע הערכות סיכון נאותות בכול מקום עבודה המשתמש בכפפות חד פעמיות אלה.

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם