לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
כוסות לשתיה חמה

כוסות לשתיה חמה

תמונה של כוסות חד פעמיות לשתיה חמה

כוסות לשתיה חמה , לשתייה קרה ולמשקאות אלכוהוליים – כוס נייר, כוס לדרך, כוס חד פעמית – לכוסות נייר יש שימושים רבים כמו שיש להם שמות שונים. כוסות הנייר הם בעצם מיכלים עמוקים שבהם ניתן למזוג סוגים שונים של משקאות.

מהי התועלת של כוסות לשתיה חמה  ?

בתי קפה רבים משתמשים בכוסות חד פעמיות לשתיה חמה הנושאות את הלוגו שלהם, כדי להגיש משקאות חמים כמו קפה, תה ושוקו חם. כוסות נייר מיועדות להגשת שתיה חמה, ואתם בוודאי נתקלים בהן בכול יום, בין אם בבית הקפה בשכונה או במסעדה שבה אתם מזמינים לקינות כוס תה חם לקינוח.

כאשר קונים כוסות חד פעמיות לשתיה חמה, צריך לשקול עד כמה המשקאות יהיו חמים, כי כוסות נייר בודדות לרוב אינן מספיקות לטמפרטורות גבוהות. כוסות לשתיה חמה בודדות יכולות להיות חמות מאוד עד שכמעט בלתי אפשרי להחזיק בהן ביד וצריך להמתין עד שהמשקה יתחיל להתקרר.

במקרים כאלה, כוסות חד פעמיות לשתיה חמה אמורות להיות כוסות נייר כפולות. אלה עשויות להתאים טוב יותר למשימה, כי הן שומרות על שלומם של הלקוחות ומונעות את שריפת האצבעות שלהם, ויחד עם זאת יעילות גם בשמירה על חום המשקה.

עוד מוצרים שתמצאו אצלנו:

כפפות ניטריל >>  | קעריות חד פעמיות >> 

משקאות קרים

עם כל הכבוד לאותן כוסות לשתיה חמה , רבים מהלקוחות מזמינים גם שתיה קרה, וגם זו מוגשת בכוסות נייר המתאימות למשקאות קרים כמו מיץ, משקה קל או מים. כוסות אלה משמשים לא רק את בתי הקפה אלא גם להגשת שתיה קרה באירועים שבהם משתתפים אורחים רבים.

אם הכוונה היא להשתמש בכוסות נייר למשקאות קרים (בניגוד לכוסות חד פעמיות לשתיה חמה), אז האפשרות של כוסות דקים יותר מנייר, יכולה להתאים. עובי הנייר לא כל כך חשוב כשמדובר בהגשת משקאות קרים, מכיוון שכוסות אלה לא צריכות לשמור על חום המשקה. כוסות נייר אלה מינות ככוסות שקופות או אטומות, ונחשבות לאופציה זולה להגשת משקאות.

משקאות אלכוהוליים

יש מקומות שבהם משתמשים בכוסות נייר כדי להגיש משקאות אלכוהוליים, כמו קפה עם Baileys או משקאות דומים אחרים. אולי זה נראה לכם שכוס נייר פשוטה יכולה להכיל כמעט כל סוג של משקה, אבל למעשה יש כמה דברים שהכוס הפשוטה לא תוכל להתמודד איתם. אלכוהול ושומן הם חלק מאותם דברים.

למעשה, רוב כוסות לשתיה חמה לא מיועדות להתמודד עם ריכוזים גדולים של אלכוהול או שומן. לעתים רחוקות, זו לא בעיה עבור משקה שמכיל נפח אלכוהול שהוא פחות מ-5% או עבור אחוזי שומן נמוכים מזה. אבל כל אחוז גבוה יותר יכול להשפיע באופן דרסטי על העמידות של כוס הנייר הסטנדרטית.

לסיכום:

יש דרך לטפל בנושא זה מכיוון שיצרנים רבים מחזקים את חומר הכוסות שהם מייצרים (במיוחד בתחתית) כדי שהנוזל לא יתחיל לדלוף. אלכוהול ושומן אינם תכולה נפוצה עבור כוסות לשתיה חמה ,  לכן כשמגישים משקאות אלכוהוליים חזקים או משקאות עם תכולת שומן גבוהה מאוד, צריך לשים לב לסוג כוס הנייר שבו משתמשים. להתייעצות עם מאש פרודקטס עבור מוצרים חד פעמיים בסיטונאות חייגו עכשיו – 074-7011169

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם