לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
יבוא כלים חד פעמיים

יבוא כלים חד פעמיים

תמונה של יבוא כלים חד פעמיים

יבוא כלים חד פעמיים בני קיימא, לשמירה על הסביבה פריטים חד פעמיים הם מוצרים ואריזות שאנחנו זורקים לאחר שימוש אחד בלבד. פריטים אלה נמצאים בשימוש מספר דקות בלבד, אבל השפעתם על הסביבה שלנו יכולה להימשך אלפי שנים.

ההתמודדות עם מצב החירום האקלימי מעולם לא הייתה דחופה יותר. יש צורך לנקוט כבר עכשיו בפעולות שיוכלו למנוע את ההשלכות על חיי היומיום שלנו. אחרי הכול, גם כאשר מדובר ביבוא כלים חד פעמיים שניתנים למיחזור, עדיין אלה דורשים צריכת אנרגיה ומשאבים טבעיים של הסביבה שלנו, לצורך ייצורם. כדי לעמוד ביעדי האקלים השאפתניים בזמן, אנחנו זקוקים לשינוי ומהר, והמניע המרכזי שיבטיח שזה אכן יקרה הוא החדשנות.

יבוא כלים חד פעמיים

אם אנחנו באמת רוצים להאט באופן משמעותי ואף לעצור את ההתחממות הגלובלית, לא יתכן שנמשיך להסתמך על דלקים מאובנים, ונמשיך, למשל, ביבוא כלים חד פעמיים שאינם מתכלים. עלינו להגיע למצב שבו כבר לא נהיה תלויים במקורות האנרגיה המזהמים, ונוכל לייצר אנרגיה בעצמנו, לפי דרישה וחומרי גלם שניתנים לחידוש באופן שוטף. אלא שאין איזו המצאת פלא שתאפשר לנו למצוא תחליף לדלקים המאובנים.

כעת, דרושים לנו פתרונות חדשניים המגייסים את כל המנופים העומדים לרשותנו כדי להאיץ את השינוי המשמעותי ההכרחי היום למען כדור הארץ, וברור שיבוא כלים חד פעמיים בני קיימא, יכול להיות חלק ממאמץ זה.

עוד שירותים שאנו מספקים

כפפות ניטריל כל המידע >>  | כפפות ויניל >> 

חידושים טכנולוגיים

להלן כמה חידושים טכנולוגיים שעשויים ליצור את ההבדל ולהביא להשגת יעדי האקלים שלנו:

  1. מיחזור כימי של פסולת פלסטיק

במקום לחשוש מהתוצאות של יבוא כלים חד פעמיים מפלסטיק, הטכנולוגיה החדשנית מנסה לפתור את האפשרות למיחזור כימי של פסולת פלסטיק.

מיחזור פלסטיק הוא חובה משתי סיבות:

  • המיחזור מפחית את הצורך בשימוש במשאבי מאובנים חדשים לצורך ייצור הפלסטיק;
  • ובעוד שמיחזור פלסטיק יכול להפחית את זיהום הפלסטיק, הרי שמיחזור החומר בשרשרת הערך של הפלסטיק מספר פעמים, יכול להפחית גם את פליטת הפחמן הנובעת משריפה ומסיום מחזור החיים של הפלסטיק.

מודלים עסקיים

הפיכת העסקים למעגליים יותר היא הקפיצה הגדולה הבאה שתרחיק אותנו מהמודל הליניארי. על פי עקרונות הכלכלה המעגלית, מוצרים צריכים להיות מתוכננים לשימוש חוזר, לתיקון ולמיחזור.

  1. מימן ירוק (Green hydrogen)

מימן ירוק וכלכלת המימן, הם אחד הנושאים החמים ביותר. מימן ירוק, המופק ממים עם חשמל מתחדש, הוא נדבך מרכזי בתוכנית של האיחוד האירופי REPower. הוא גם הוכרז על ידי ארה״ב כאחד מה-׳game-changers׳ להתמודדות עם שינויי האקלים; על ידי אירלנד כ׳גביע הקדוש׳ של האנרגיה; ועל ידי בריטניה כ׳פוטנציאל הגדול מכולם׳.

התעשייה, כולל זו המסתיימת ביבוא כלים חד פעמיים, משתמשת בכמויות גדולות של מימן ממקורות מאובנים, כשכמעט כולו מגז טבעי. המטרה היא להשתמש בחלופות ירוקות יותר. כתוצר לוואי של הגדלת ייצור החשמל המתחדש ניתן להגביר את השימוש במימן ירוק שבסופו של תהליך ישמש גם כדלק תחבורה ברכבים עם תאי מימן. רוצים להתייעץ עם חברת מאש פרודקטס לצורך יבוא כלים חד פעמיים? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם