לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
חומרי ניקוי למפעלים

חומרי ניקוי למפעלים

תמונה של חומרי ניקוי למפעלים

חומרי ניקוי למפעלים: טיפים לאחסון מילוי וניהול ניהול משימת הניקיון ברחבי המפעל נראה לפעמים כמאמץ המצריך משרה מלאה. ואכן, מדובר בעבודה פיזית מאומצת, ולכן חשוב לוודא שאתם מפיקים את המרב מהמאמץ המושקע בניקיון.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם במשימה זו:

חומרי ניקוי למפעלים

באופן כללי, ובמיוחד כשמדובר בחומרי ניקוי למפעלים, אל תאחסנו את ציוד הניקוי שלכם בתנאים של טמפרטורה קיצונית. בדקו מעת לעת את הטמפרטורה במחסן כדי לוודא שהוא מאוורר כראוי. אחסנו הכול כך שהחומרים יישארו מחוץ להישג ידם של ילדים, אם זו דאגה סבירה בארגון שלכם. כמו כן, הרחיקו את חומרי הניקוי ממאווררים כדי שהאדים לא יתפזרו בחלל.

לנהל את חומרי הניקוי באמצעות תוכנה

יש חשיבות רבה להזנת הנתונים הנוגעים לחומרי ניקוי למפעלים ולבדיקתם, כדי לוודא שהם מדויקים, כדי לחסוך זמן, מומלץ להשתמש בתוכנה המתאימה שתוכל להיות פתרון בר קיימא לניהול יעיל יותר של מלאי חומרי הניקוי שלכם.

אם אתם שוכרים את שירותיו של ספק ניקיון, אזי הניהול של אותם חומרי ניקוי למפעלים יוכל להתבצע על ידו. אם אתם כבר משתמשים בשירותיו של ספק שאחראי על ניקיון המפעל שלכם, שקלו לבקש ממנו לנהל גם את האספקה שלכם. אם מדובר בספק מנוסה, הוא יידע לעשות זאת בצורה יעילה יותר מכם, מה שיחסוך לכם זמן וכסף.

בנוסף, כאשר יש לכם ספק ניקיון מוכר שאתם סומכים עליו, כבר לא תצטרכו לעבור שוב את תהליך המחקר והבחירה בחומרי ניקוי למפעלים.

עוד שירותים שתמצאו אצלנו

ציוד ניקיון למוסדות >>  | שיפודי עץ >> 

הבנת התקנות הקשורות לבטיחות העובדים ולבריאותם

גם למדינה יש יד בארגון חומרי ניקוי למפעלים. וודאו שאתם מכירים ומבינים את התקנות שקבעה המדינה, כדי לשמור על סביבת עבודה בטוחה ומאושרת כנדרש בחוק. קחו בחשבון שקל לשכוח את הסטנדרטים הנדרשים כשאתם נשאבים לפעולות עסקיות אחרות.

קבעו אדם או הקימו צוות, שיקבע את התהליכים הסטנדרטיים ויהיה אחראי על ניהול חומרי הניקיון שלכם. ובכול מקרה, מומלץ לוודא שכולם נמצאים באותו עמוד.

חשוב שהעובדים יבינו שעליהם להודיע מיידית למנהל כאשר מוצר ניקוי מסוים ייעלם. הם אמורים להיות מסוגלים לזהות בקלות שימוש או אחסון לא בטוח באחד מחומרי הניקוי. כאשר כולם עובדים יחדיו, הניהול הרבה יותר קל והסיכוי לטעויות מצטמצם.

טיפים לניהול הניקיון במפעל

ניקיון לא נשמע כמו עבודה מסוכנת לרוב האנשים, אבל אנשים מנוסים בתחום יודעים שזו לא האמת. פציעות קשות ורבות מתרחשות מדי שנה בגלל תאונות במהלך ניקיון ורבות מהן קורות בגלל טעויות באופן שבו עובדים משתמשים, או לא משתמשים, בציוד הבטיחות שלהם. לכן:

חברי הצוות חייבים להתחשב במאמץ הגופני שלהם – לפעמים יש נטייה להתעלם מזה ולהשתמש בכול הכוח לביצוע משימה. הישארות באותה תנוחה לפרקי זמן ארוכים ולחץ מתמשך על כל חלק בגוף, עלולים להוביל לפציעה. ׳לחץ מתמשך׳ יכול להיות למשל כריעה ממושכת לניקוי הרצפה.

מודעות למצבים אלה, ופיתוח אסטרטגיות למזעור הנזקים שהם גורמים באמצעות ציוד מתאים, כמו למשל מגני ברכיים, יכולים לחסל כאבים, אי נוחות או למנוע פציעה אפשרית.

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם