לייעוץ מקצועי חייגו: 074-7011169
גלילי נייר תעשייתי

גלילי נייר תעשייתי

תמונה של גלילי נייר תעשייתי

גלילי נייר תעשייתי משמשים ענפי תעשייה רבים, החל מגליל הנייר המוצע בתחנת הדלק לנהגים המבקשים לנקות את חלונות הרכב שלהם, וכלה בגליל הנייר המוצב בקליניקה הטיפולית ונפרס על שולחן הטיפולים כסדין חד פעמי המוחלף מחדש עבור כל מטופל. במאמר זה נתמקד בגליל הנייר לעיסוי.

כל המטפלים בעיסוי משתמשים בכול חודש ביריעות רבות של נייר הנתלשות מאחד מאותם גלילי נייר תעשייתי התלוי על מתקן מיוחד בחדר. מהי מטרת הגליל וכיצד תוכלו לנצל זאת בצורה הטובה יותר בקליניקה שלכם?

על גלילי הנייר במתקנים טיפוליים ובמכוני יופי

גלילי נייר תעשייתי הם אחד המוצרים הפופולריים המועילים למטפלים העוסקים בעיסוי ברחבי העולם. גלילים אלה נמצאים בשימוש ברוב מתקני הבריאות והיופי. גלילי הנייר משמשים כשכבת הגנה בין הלקוח למיטת הטיפולים וניתן למצוא אותם במכוני עיסוי, במכוני פיזיותרפיה, במתקני בריאות ובתעשיות יופי כמו מספרות ומכוני מניקור ופדיקור.

מהם היתרונות של גלילי נייר תעשייתי

גלילי נייר תעשייתי מציעים כמה יתרונות, כולל:

  • יריעת נייר נהדרת לשמירה על ההיגיינה

פריסת יריעת נייר על מיטת הטיפולים, הנתלשת מתוך אחד מאותם גלילי נייר תעשייתי, מציעה אמצעי נהדר לשמירה על טיפולים רפואיים וטיפולי יופי שונים. יריעת הנייר היא חד פעמית ולכן מגבילה את האפשרות להתפשטותם של חיידקים וזיהומים. הנייר סופג כל נוזל שנשפך, כולל שמנים וזיעה, וכיוון שהוא מוצר חד פעמי, קל להיפטר ממנו לאחר השימוש.

עוד שירותים שתמצאו אצלנו:

מתקן למפיות מומלץ >>  | מוצרים חד פעמיים בסיטונאות>>

יריעת נייר ידידותית לסביבה

גלילי נייר תעשייתי הם בהחלט ידידותיים לסביבה שלנו. הם עשויים בדרך כלל מנייר בתולי שמגיע ישר מעיסת העץ. זאת, כדי שהנייר יציע עמידות גבוהה יותר וכדי שאפשר יהיה למחזר אותו לאחר השימוש. לכן, המטפלים המשתמשים בגלילי נייר יכולים לעשות זאת מבלי לפגוע בסביבה. בנוסף, השימוש בגלילי נייר במקום במצעים מבד מפחית את כמויות הכביסה שצריכה להתבצע בין המטופלים, ובכך מפחית גם את צריכת המים וחומרי הניקוי, מה שמביא תועלת נוספת לסביבה.

יריעת נייר חסכונית ביותר

גליל נייר תעשייתי מציע לא רק תכונות של חוזק והיגיינה אלא גם מחיר הוגן, כך שכל הלקוחות יוכלו ליהנות ממוצר רב תכליתי זה.

לסיכום גלילי נייר תעשייתי

אחד היתרונות המרכזיים של גלילי נייר תעשייתי נעוץ בעמידות שלהם. בעת השימוש הנייר סופג את הזיעה, את שומן הגוף ואת השמנים האתריים המשמשים לעיסוי. לכן חשוב לבחור בנייר שהוא חזק דיו כדי לעמוד בפני פגיעות אפשריות. גליל נייר תעשייתי מציע תכונות שכאלה, ולכן הוא נחשב לפתרון היגייני מועדף על ידי רוב המטפלים בעיסוי.

לבסוף, בעולם המשתנה ללא הרף, חשוב להכיר את החידושים האחרונים בתחום הניקיון וההיגיינה בתחום התעשייתי. גלילי נייר תעשייתי יכולים לשמש כיריעה חד פעמית לשימושים רבים ושונים, למשל ככיסוי שולחן, כסדין למיטת ספא או לכיסוי כיסא הטיפולים כשהלקוחות מקבלים איפור קבוע או מיקרובליידינג.

 

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
074-7011169
ג'לג'וליה, כביש 531 מערב
א‘-ה‘ 08:00-16:00
השאירו פרטים ונחזור אליכם